Rukometdobro se držali

Prvak Europe prejak za PPD Zagreb

16. studenog 2016. - 22:10
zagreb_kielce20-161116

U susretu 7. kola skupine B Lige prvaka u srijedu su u Varaždinu rukometaši PPD Zagreba izgubili od europskog prvaka Kielcea sa 23-26 (12-11), pa je hrvatski prvak ostao na posljednjem mjestu u skupini s jednom pobjedom i šest poraza.

Unatoč lošem početku igrači Zagreba pružili su jednu od najboljih partija u prvom poluvremenu ovosezonske Lige prvaka. Gosti su nakon šest minuta vodili 3-0, a u 11. minuti još uvijek su imali tri gola viška (6-3).

No, onda su Zagrebaši "stisnuli" u obrani i u deset minuta napravili su seriju 7-1, te su došli do vodstva 10-7. Zagreb je mogao otići na odmor s tri gola prednosti. Naime, 40 sekundi prije kraja poluvremena, kod vodstva  12-10, Šprem je bio u kontranapadu, ali zaustavio ga je vratar Filip Ivić, a potom su gosti u zadnjem napadu...

29. rujan 2024 04:27