Hajdukveličanstveno!

Juniori Hajduka demolirali veliki Milan usred Ženeve i plasirali se u finale Lige prvaka!

Piše A. J.
21. travnja 2023. - 19:50

Juniori Hajduka razbili su Milan u Ženevi s uvjerljivih 3:1 i plasirali se u finale Lige prvaka mladih.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, Bijeli su došli u vodstvo u 51. minuti. Roko Brajković odlično je prošao po desnoj strani i pronašao Jeru Vrcića koji je zabio za 1:0.

U 67. minuti Brajković je ponovno bio asistent, ovaj put iz kornera s lijeve strane. Pronašao je Pukštasa, koji je poletio zrakom i zakucao loptu glavom za 2:0. Zatim je Hrgović u 76. minuti oduzeo loptu protivničkom stoperu i zabio Navi kroz noge za konačnih 3:0 i potvrdu plasmana u finale.

Milan je do kraja pokušavao doći do izjednačenja, ali samo su uspjeli smanjiti preko Zerolija u 83. minuti.

Hajduk će u finalu igrati protiv nizozemskog AZ-a, koji je ranije danas nakon...

28. svibanj 2024 20:00