Domaći nogometkvalifikacije za sp

Nastavljena je lijepa jesenska priča na putu prema Kataru: bez velikog stresa ubilježeni su novi bodovi uvjerljivom pobjedom na Cipru

Piše R.R.
8. listopada 2021. - 21:45

Hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila je novu kvalifikacijsku pobjedu u skupini H za odlazak na SP 2022. godine. U gostima je Hrvatska s 3-0 svladala Cipar. Prvi pogodak postigao je Ivan Perišić u drugoj minuti nadoknade prvog dijela, nakon lijepe asistencije Modrića, dok je pobjedu u 80. minuti potvrdio Joško Gvardiol, svojim premijernim reprezentativnim golom.

U prvoj minuti dvoboja odmah je moglo biti neugodno za Hrvatsku kada je pogriješio debitant Stanišić. Doslovno je predao loptu Sotiriou, ali na sreću po Hrvatsku stvar se nije potpuno zakomplicirala.

Nakon te situacije odmah je bilo primjetno u kojem smjeru će ići utakmica. Hrvatska je dominirala posjedom i kružila je oko domaćeg šesnaesterca, dok je Cipar bio orijentiran defanzivi te je čekao šansu iz...

25. svibanj 2024 01:52