Strani nogometslabo otraga

Vrlo tanka obrana ‘čekičara‘: West Ham će protiv Dinama biti bez braniča Zoume i Johnsona, otprije nema Ogbonne

7. prosinca 2021. - 14:45

Engleski premierligaš West Ham United će u susretu posljednjeg kola H skupine Europske lige u četvrtak protiv Dinama biti oslabljen neigranjem ozlijeđenih braniča Kurta Zoume i Bena Johnsona.

Obojica su se ozlijedila u ligaškoj pobjedi protiv Chelsea (3-2) igranoj ovog vikenda.

Zouma je zadobio ozljedu tetive koljena zbog čega je zamijenjen u 71. minuti utakmice, dok je Johnon izašao u poluvremenu nakon što je osjetio zatezanje tetive.

- Skeniranje je pokazalo ozljedu i 27-godišnji francuski reprezentativni branič već je započeo svoj program oporavka u Rush Greenu pod nadzorom liječničkog tima - objavio je West Ham, ali nije precizirao vrijeme njegova povratka.

"Čekičari" su objavili i kako je Ben Johnson započeo rehabilitaciju. Klub je prošlog mjeseca već izgubio...

26. lipanj 2024 03:32