Uvjerljiva pobjeda Chelseaja protiv Wolverhamptona, novi pogodak Haalanda za City

8. listopada 2022. - 18:26

Chelsea je u 10. kolu engleske Premier lige pred svojim navijačima svladao Wolverhampton sa 3-0, dok je na vrh ljestvice privremeno izbio Manchester City pobijedivši Southampton sa 4-0, uz novi pogodak norveškog stroja za golove Erlinga Haalanda.

Chelsea su do pete pobjede u sezoni doveli Kai Havertz (45+3), Christian Pulišić (54) i Armando Broja (90). Mateo Kovačić je u igru ušao u 66. minuti.

Manchester City je na Etihadu svladao Southampton sa 4-0. Joao Cancelo je načeo goste u 20. minuti, a do poluvremena je mrežu pogodio i Phil Foden (32). U 49. minuti je Riyad Mahrez bio strijelac za 3-0, a konačnih 4-0 postavio je nevjerojatni Erling Haaland.

Norvežaninu je to 20. pogodak u 13 službenih nastupa za Manchester City, a među strijelce se nije upisao samo na početku sezone u...

25. travanj 2024 20:49