Strani nogometnema smisla

Tko je tu lud? Los Angeles brani Biuku da igra za reprezentaciju, a jedva ga koriste

Piše SPORT SD
11. lipnja 2023. - 10:44

Los Angeles FC, za koji igra i Stipe Biuk, je teško poražen s čak 4:0 na gostovanju kod Houstona. Biuk je na travnjaku bio od prve minute, a zamijenjen je već na poluvremenu pri rezultatu od 1:0.

I u prijašnjim utakmicama mu je klub davao relativno malu minutažu, u tri prethodne utakmice je dobio tek po pola sata igre u prosjeku.

Zato je iznenađujuć čvrst stav LAFC-a koji ga nije pustio da otputuje s mladom reprezentacijom na Europsko prvenstvo.

Hrvatski nogometni savez je od 18. svibnja nekoliko puta kontaktirao klub radi Stipe Biuka, a tek 10. lipnja je stigao odgovor kako LAFC neće pustiti Biuka na pripreme te on neće imati mogućnost nastupa na U-21 Europskom prvenstvu.

"Ne mogu vam opisati koliko je i meni žao, ali u klubu su mi jasno poručili da ne mogu ići na Euro,...

05. srpanj 2024 07:56