Strani nogometCONCACAF Liga nacija

Pulišić junak protiv Meksika, zabio je dva gola, ali i promašio nemoguće. Sudac zbog navijača svirao kraj ranije...

Piše Sport SD
16. lipnja 2023. - 08:08

Momčad SAD-a izborila je finale CONCACAF Lige nacija protiv Kanade nakon što je u polufinalu u četvrtak navečer u Las Vegasu bila bolja od Meksika 3:0.

Utakmica je završila nešto ranije nego što je trebala s obzirom na to da je sudac odlučio svirati kraj u sedmoj minuti nadoknade, od 12 koliko ih je bilo predviđeno, a razlog je bio homofobni ispad meksičkih navijača - pišu Sportske novosti.

Prvi pogodak dogodio se u 37. minuti nakon što je Pulišić uspio pokupiti jedan ‘otpadak‘ nakon puno odbijanja na rubu kaznenog prostora, sjuriti se prema vratima i potom zatresti mrežu s desetak metara.

Tek što se krenulo u nastavku, već u prvoj minuti Pulišić je ponovno strijelac. SAD je povukao brz napad po desnog strani preko Weaha koji je potom idealno...

06. listopad 2024 04:42