Strani nogometcopa america

Prve pobjede Argentine i Čilea: zahvaljujući samo jednom pogotku izbile su na vodeće pozicije A-skupine

19. lipnja 2021. - 14:44

Argentina je sinoć upisala prvu pobjedu na Copa America pobijedivši Urugvaj 1-0 u drugom kolu grupne faze južnoameričkog prvenstva u brazilskom glavnom gradu, Čile je s identičnim rezultatom bio bolji od Bolivije.

Zahvaljujući pobjedama ove su se dvije reprezentacije probile do prvog mjesta u skupini A.

Gol za Argentinu je nakon asistencije Lionela Messija zabio je Guido Rodriguez u 13. minuti. U utakmici između Čilea i Bolivije strijelac je bio Ben Brereton u desetoj minuti.

U skupini A Argentina i Čile, koji su u prvoj utakmici prvenstva odigrali 1-1, imaju po četiri boda, Paragvaj ima tri, a Urugvaj i Bolivija su bez bodova.

03. svibanj 2024 13:56