Strani nogometraznio je tv

Promašaj turskog napadača izazvao je šokantnu reakciju jednog navijača, izvođenje jedanaesterca pratio je s pištoljem u ruci...

Piše SN
25. ožujka 2022. - 13:33

Šokantna snimka reakcije jednog navijača turske nogometne reprezentacije obilazi svijet. Svašta smo vidjeli, i tugu, i razočaranje i bijes, ali ovo posljednje nepoznata osoba sa snimke odvela je na jednu potpuno drugu razinu - pišu Sportske novosti.

Portugal je sinoć u Portu s 3:1 izbacio Tursku u polufinalu doigravanja za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Domaćini su imali otvaranje iz snova, već na poluvremenu vodili su 2:0 golovima Otavija (15') i Jote (42'), no Turci su zaostatak smanjili u 65. minuti preko Yilmaza. 36-godišnji veteran imao je u 85. priliku postati apsolutni junak nacije, ali je propustio realizirati jedanaesterac i onda se umjesto potpunog povratka dogodio još jedan pogodak Portugala, onaj Nunesa (90 + 4'). I priči je tu bio kraj...