Strani nogometslavili gosti

Nevjerojatna utakmica grancuskog prvenstva: u Metzu devet golova, tri crvena i polusatni prekid zbog izgreda navijača

13. rujna 2022. - 08:19

Nogometaši Metza i Guingampa odigrali su nevjerojatnu utakmicu u osmom kolu druge francuske lige.

Bila je to utakmica sa čak devet golova, tri isključenja, pet žutih kartona i prekidom od 25 minuta zbog izgreda navijača.

Na koncu su slavili gosti sa 6-3 nakon što je Metz ostao bez trojice isključenih igrača.

Počelo je sjajno za domaćine. Metz je poveo već u 2. minuti nakon autogola Vincenta Manceaua. Međutim, pet minuta kasnije Jeremy Livolant je izjednačio iz jedanaesterca. Nismo drugo trebali čekati na novi pogodak, u 10. minuti je Ablie Jallow zabio za 2-1, a u 16. minuti je gambijski napadač postigao i treći gol za Metz.

Nakon četiri gola u prvih 16 minuta, činilo se kako će domaćin lagano do bodova, no tada je krenula serija nevjerojatnih gluposti Metzvih...

02. lipanj 2024 17:16