Strani nogometnogometna europa

Lazio s Bašićem bolji od Intera unatoč golu Perišića, Grbić i Bradarić poraženi kod novog prvoligaša, pobjeda Chealsea

16. listopada 2021. - 20:43

Nogometaši Lazija su na rimskom Olimpicu preokretom došli do pobjede nad aktualnim prvakom Interom svladavši ga s 3-1 (0-1), iako su gosti na poluvremenu imali vodstvo.

Tu im je prednost donio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je u 12. minuti bio precizan izvođač kaznenog udarca.

Zametak preokreta je bio dosuđeni kazneni udarac za Lazio u 64. minuti, na intervenciju VAR-a. Ciro Immobile je bio siguran realizator. Pobjedu domaćoj momčadi donijeli su Felipe Anderson pogotkom u 81. minuti i Sergej Milinković-Savić u prvoj minuti sučevog dodatka.

U početnoj postavi Intera bili su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, a kod Lazija je u prvih 11 bio Toma Bašić. Perišić i Bašić su zamijenjeni u 66., odnosno 67. minuti, dok je Brozović do kraja ostao na terenu u prvom...

19. travanj 2024 01:21