Strani nogometu sjajnoj formi

Hrvatski napadač zabio i asistirao u remiju Mallorce, pogotkom došao na sedmo mjesto na listi strijelaca

22. veljače 2020. - 08:43

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je strijelac i asistent u 3-3 (2-2) remiju Mallorce na gostovanju kod Betisa u Sevilli u susretu 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Budimir je svojim devetim golom u sezoni doveo Mallorcu u vodstvo 2-1 u 27. minuti, nakon što je leđima primio loptu na pet metara od suparničkog gola, Budimir se odlično okrenuo i zakucao loptu u mrežu. Asistenciju je naš napadač upisao za konačnih 3-3 kada je u 70. minuti osvojio jednu loptu na 30-ak metara od vratiju Betisa, a zatim je do nje stigao Japanac Kubo koji je potom povukao do ruba kaznenog prostora i uz veliku pomoć domaćeg vratara, koji je vrlo loše reagirao, osigurao dragocjen bod.

Mallorca je povela i sa 1-0 golom Hernandeza (16), dok je Betis poravnao na 1-1 i 2-2 iz kaznenih udaraca...

27. travanj 2024 04:54