Strani nogometizbornik je bivši?

‘Bruka i sramota‘: vrište naslovnice u susjedstvu nakon šokantnog poraza, zvijezde morale na razgovor s navijačima

Piše Sport SD
21. lipnja 2023. - 07:21

Reprezentacija Luksemburga priredila je malu senzaciju porazivši sinoć BiH na Bilinom polju sa 2:0 i izazvala opći kaos u tamošnjem nogometu.

Mediji u BiH žestoko kritiziraju Zmajeve, ‘bruka i sramota‘ vrište sa gotovo svih naslovnica, a izbornik Faruk Hadžibegić je, čini se, već bivši - pišu Sportske novosti.

Susret 4. kola skupine J kvalifikacija za EURO 2024. već je u 4. minuti počeo šokantno za domaćina.

Yvandro Borges Sanches zabio je za vodstvo, Amir Hadžiahmetović je u 56. minuti mogao izjednačiti, ali nije realizirao jedanaesterac, a dodatan šok je uslijedio u 74. minuti kada je napadač Wigana Danel Sinani zabio za 2:0.

BiH je prikazala očajnu igru, a glavne vedete Edin Džeko i Miralem Pjanić su bile nevidljive. Bio je to već treći poraz BiH vrste u p...

29. lipanj 2024 12:01