Strani nogometbundesliga

Bayern sigurno korača prema novom naslovu prvaka, gostujuća pobjeda Stuttgarta

4. ožujka 2018. - 21:20

Lider njemačkog nogometnog prvenstva Bayern sigurno korača prema novom naslovu prvaka nakon što je u posljednjem susretu 25. kola Bundeslige na gostovanju pobijedio Freiburg 4-0.

Pobjeda Bayerna niti jednog trenutka nije bila upitna, a golove za goste zabili su Alexander Schwolow (25-ag), Corentin Tolisso (28), Sandro Wagner (54) i Thomas Muller (69).

Gostujuću pobjedu ostvario je i Stuttgart pobijedivši Koln 3-2. Domaćin je poveo u 7. minuti golom Claudia Pizzara, no Stuttgart je uzvratio s tri gola, a strijelci su bili Mario Gomez (45, 45+2) i Andreas Beck (57).

Sva tri gola namjestio je Erik Thommy. Milo Jojić je u 86. minuti smanjio rezultat sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Na ljestvici vodi Bayern sa 63 boda, Schalke na drugom mjestu ima 43 boda, dok Borussia Dortmund i...

29. lipanj 2024 05:57