Rukometporeč

Uvjerljiva pobjeda hrvatskih rukometašica u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči Svjetskog prvenstva u Španjolskoj

27. studenog 2021. - 21:10

Hrvatske rukometašice su s uvjerljivih 29-21 (15-10) pobijedile reprezentaciju Slovenije u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči nastupa na Svjetskom prvenstvu u Španjolskoj, odigranoj u subotu u porečkoj dvorani Žatika.

Izabranice Nenada Šoštarića bile su razigrane, raspucane i sve do završnice dvoboja, u kojoj je došlo do manjeg opuštanja, vrlo čvrste u obrani. To je rezultiralo konstantnim povećavanjem prednosti kroz utakmicu.

Tako je već u 11. minuti bilo 6-2, nakon hrvatske serije 4-0, da bi na poluvremenu Slovenke bile u zaostatku od pet pogodaka (15-10). Hrvatska je u 34. minuti imala +7 (17-10), da bi se slovenske rukometašice do 44. minute uspjele zadržati na pet golova zaostatka (20-15). U sljedećih osam minuta "kraljice šoka" postigle su sedam, a primile samo...

01. srpanj 2024 04:34