Ostalofutsal

Vrgorac u Splitu izborio polufinale nakon velike drame, produžetaka i ruleta penala

Piše F. V.
27. travnja 2019. - 16:36

Momčad trenera Pjera Malvasije je s ukupnih 2:0 u seriji protiv Universitasa nastavila sudjelovanje u borbi za naslov futsal prvaka.

U odličnoj atmosferi i čvrstoj, tvrdoj utakmici na Gripama poslije regularnih 40 minuta nismo dobili pobjednika. Najbolji strijelac regularnog dijela lige Duško Martinac doveo je goste u vodstvo sredinom prvog poluvremena, a sredinom drugog izjednačio je Ivan Tustonjić.

Pobjednika nismo dobili niti nakon produžetaka od dva puta po pet minuta pa je odluka pala tek poslije izvođenja udaraca sa šest metara. Više koncentracije i sreće imali su iskusniji Vrgorčani.

Kod Splićana nisu zabili Šuljić i Moro, a kod gostiju samo Jelavić. Pogodak Mirka Jurjevića bio je znak za veliko slavlje Vrgorčana na Gripama.

Vrgorac u polufinalu (također se igra...

20. travanj 2024 11:02