Ostalovječni mladići

Veterani splitskog Vitalca osvojili Sarajevo Hills basket: u finalu su bili bolji od vršnjaka iz Umaga

Piše Sport SD
1. ožujka 2022. - 19:07

Košarkaški veterani VKK 'Vitalac' iz Splita osvojili su zlatne medalje u kategoriji 55 + Međunarodnog turnira 'Sarajevo Hills basket' održanog prošlog vikenda.

Na turniru su se okupile 24 ženske i muške ekipe iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore, Srbije i Mađarske, a igrali su u 6 skupina. Splićani su u finalu kategorije 55 + pobijedili ekipu 'Umaga' i tako osvojili pehar i zlatne medalje.

Za ekipu 'Vitalca' igrali su Branko Ćosić, Slobodan Šimić, Igor Krasić, Ante Milković, Joško Korhamer, Marijo Bućan, Samir Mršić, Dražen Cvitanić, Siniša Krajina, Frane Matković, a trener je Robert Koharević.

Splitskim košarkaškim veteranima ovo je još jedno vrijedno priznanje u bogatoj riznici odličja na domaćim i međunarodnim turnirima u proteklih 15 godina, pr...

30. travanj 2024 17:49