Ostalofutsal

Universitas u jednoj od najboljih utakmica sezone slavio protiv dubrovačkog Squarea

Piše Darko Rapić
24. siječnja 2021. - 15:59

Na sjajan način nogometaši AFC Universitasa otvorili su novu kalendarsku godinu. Na svom parketu rezultatom 3:2 svladali su dubrovački Square jednom od najboljih utakmica sezone.

Nakon tvrdog uvoda, prvi su zaprijetili Dubrovčani s dvije poluprilike, a onda i u 13. minuti poveli. Korner je izveo Cvjetković, a Rezo zabio za vodstvo svoje momčadi.

Dvije minute kasnije AFCU je prvi put konkretno uzvratio. Hrstić je izbio sam na vratara Primića, ali je njegov udarac gostujući vratar obranio paradom. Nedugo zatim Mijić je imao odbijanac izbliza, no nije uspio dobro zahvatiti loptu u izglednoj situaciji.

Pritisak domaćina isplatio se u 18. minuti pogotkom za izjednačenje. Akcijom iz kornera Sučić je volejem natjerao Primića na novu intervenciju, a na odbijenu loptu naletio je Kosor i s...

18. travanj 2024 00:59