Ostalofutsal

Važna pobjeda Universitasa na gostovanju kod Uspinjače

Piše Darko Rapić
21. ožujka 2021. - 15:52

Vrlo važnu pobjedu upisala je momčad AFC Universitasa na gostovanju kod Uspinjače. Rezultat od 3:1 razveselio je ne samo Splićane u njihovoj borbi za opstanak – a ujedno i za doigravanje. Poraz Uspinjače ujedno znači i priliku dalmatinskim klubovima Vrgorcu i dubrovačkom Squareu da dva kola prije kraja praktički osiguraju status prvoligaša.

Universitas je u Zagrebu nastavio s odličnim proljetnim predstavama. Tijesni poraz protiv Olmissuma prošlog tjedna nije ih obeshrabrio. Dapače, već u trećoj minuti domaći vratar kapitulirao je pred Hrstićevim udarcem za 0:1. Bio je to ujedno i rezultat prvog poluvremena. Mreže su mirovale, unatoč brojnim prigodama jedne i druge momčadi.

No, odmah u nastavku utakmice Tustonjić je povećao prednost gostiju, Uspinjači je ponovo...

16. travanj 2024 07:38