OstaloSchladming, slalom

Slavlje Marca Schwarza, Noel drugi, a Zubčić na 25. mjestu

26. siječnja 2021. - 22:22

Austrijanac Marco Schwartz pobjednik je slaloma kojeg su skijaši u utorak navečer vozili za Svjetski kup u Schladmingu, dok je hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo 25. mjesto.

Schwartz je slavio s vremenom 1:44.04, drugo je mjesto zauzeo Francuz Noel Clement sa 68 stotinki slabijim vremenom (1:44.72), dok je treći bio još jedan Francuz Alexis Pintaurault sa 82 stotinke zaostatka za pobjednikom (1:44.86).

Zubčićev zastatak za Schwarzom je iznosio čak 11,88 sekundi (1:55.92).  U Schladmingu su nastupili i Istok Rodeš, Samuel Kolega i Matej Vidović, no nisu se uspjeli plasirati u drugu vožnju. Rodeš je zauzeo  38. mjesto s vremenom 54.29, Kolega je bio 42. sa 4,20 sekune zaostatka (54.69) za Fellerom, a Vidović nije završio utrku.

U poretku slalomaša vodeći je današnji pobjed...

16. travanj 2024 12:00