Mornarevci nisu uzeli ponuđeno: Posillipu tri gola prednosti

22. listopada 2011. - 23:32

Trinaesta je ipak bila nesretna, pukao je pobjednički niz Mornar Brodospasa u 13. ovosezonskom dvoboju i to pro-tiv (pre)iskusne momčadi Posillipa. Iako je ostao uzvratni dvoboj, sportski je nadati se, ali treba priznati da su Napolitanci ipak prejaka momčad. Dobro smo i u najavi napisali najteži mogući suparnik kojega su “mornarevci” dobili u ždrijebu.

Počelo je dobro, u prvom napadu odmah igrač više i realizacija Jure Marelje. Mučili su se gosti, oni malo po malo su nametnuli “šahovsku igru”, polako oko zone i onda su pucali bez obzira na poziciju. Iz svog desetog šuta su uspjeli poravnati u 8. minuti.

Uzvratili su “mornarevci” jednako strpljivom igrom i polako gradili igru, dobra obrana je ulijevala povjerenje pa se na poluvrijeme otišlo s 3:1. Nudio se...

20. rujan 2024 10:58