Košarkasutra u beogradu

Žuti rutinski do šeste pobjede, Skelin: Protiv Zvezde se odluke moraju donositi brzo

Piše Vedran Babić
14. studenog 2020. - 17:42

Rutinski i bez previše stresa košarkaši Splita ubilježili su šestu pobjedu u domaćem prvenstvu. Iako je utakmica u Dubravi protiv Furnira sredinom treće četvrtine još praktički bila otvorena, serijom 16:0 u pet minuta igre Split je u 33. minuti poveo 84:60 i riješio pitanje pobjede.

Raspucao se u tom razdoblju Vranković koji je nemilosrdno trpao u reketu, a u pravo vrijeme uletjelo i nekoliko od ukupno 12 trica u susretu.

Split je utakmicu mogao i trebao prelomiti i ranije budući da je na krilima Perkovića i čak šest dalekometnih ubačaja u drugoj četvrtini vodio 53:37. Međutim, tehnička pogreška Čampare krajem prvog poluvremena i nesportska Mesičeka početkom drugog poremetili su ritam Skelinove momčadi pa se Furnir približio na samo minus šest (55:61). Više od toga Split mu ni...

19. travanj 2024 11:22