KošarkaHT Premijer liga

Split pregazio Škrljevo na putu do vodstva u četvrtfinalnoj seriji

Piše Frane Vulas
11. svibnja 2022. - 21:24

Split je pregazio Škrljevo na putu do vodstva u četvrtfinalnoj seriji na dvije pobjede. Momčad trenera Srđana Subotića je potpuno dominirala od prve do zadnje minute, u uvjerljivom trijumfu svi igrači dali su svoj obol.

Bilo je pritom i dosta atraktivnih poteza. Bila je to rapsodija domaćina. Na trenutke je izgledalo kao da se ne radi o susretu četvrtfinala doigravanja za prvaka nego da „žuti” igraju s nekim davljenikom jer je gostima malo toga polazilo za rukom. Već do poluvremena Split je imao nevjerojatnih plus 33 (54:21).

Najvećih plus 44 bio je ujedno i konačan rezultat kojeg je atraktivnim zakucavanjem postavio Runjić. U zadnjem napadu domaćina nije ušla trica Čampare da se prođe stotka.

Zbog potpunog izostanka bilo kakve rezultatske neizvjesnosti u igru nije ula...

05. svibanj 2024 15:15