Košarkaloša večer

Hezonja i Bender slabo iskoristili dobivenu minutažu, obojica skromni u porazima svojih momčadi

26. veljače 2020. - 10:13

Sinoć su na NBA terene istrčala dva Hrvata Mario Hezonja i Dragan Bedner čije su momčadi Portalnd Trail Blazers i Golden State Warriorsi poraženi, a njih dvojica nisu ostvarila zapažen učinak.

Portland Trail Blazers su izgubili u gostima od Boston Celticsa 106-118, a domaću je momčad do pobjede vodio Jayson Tatum koji je utakmicu završio sa 36 koševa, od čega je osam trica.

Jaylen Brown je dodao 24 koša i sedam skokova za 13. pobjedu Bostona u zadnjih 16 utakmica.

U redovima Portlanda najbolji je bio CJ McCollum sa 28 koševa, 10 asistencija i tri bloka, dok je Hassan Whiteside dodao 18 poena i 19 skokova. Hezonja je odigrao 15 minuta i u tom je vremenu zabio dva koša (šut iz igre 1/3, trice 0/3) uz jednu ukradenu loptu.

Novi klub Dragana Bendera Golden State...

26. travanj 2024 01:24