Košarkapopili rogašku

Fantastičnih zadnjih šest minuta: čudesnom serijom ‘žuti‘ stigli do pobjede i napravili veliki korak prema plasmanu u doigravanje

Piše Frane Vulas
27. veljače 2020. - 20:17
Zadar, 120220 Dvorana Kresimir Cosic. Utakmica cetvrtfinala Kupa Kresimira Cosica izmedju KK Split i KK Pula. Na fotografiji: Jamel Morris.Luka Gerlanc/Hanza media

Čudesnim preokretom Split je napravio veliki korak ka plasmanu u doigravanje. Šest minuta prije kraja domaći su vodili 70:56. Međutim, momčad trenera Ivice Skelina je nevjerojatnom serijom 19:0 senzacionalno preokrenula i osvojila važne bodove. Na kraju su tih zadnjih šest minuta dobili 24:1. Slično su Splićani ranije u sezoni slavili protiv istog protivnika i na Gripama, tada su nadoknadili 15 koševa zaostatka na početku zadnje četvrtine.

26. travanj 2024 07:01