Hajdukprvi ispit

Velež je pao na Poljudu, pogledajte golove u prvoj utakmici u kojoj je Bijele vodio Gattuso

Piše Sport SD
25. lipnja 2024. - 11:04

Prvi ispit Hajduka prošao je u sjeni reprezentativnih zbivanja, slavili su Bijeli jučer na Poljudu protiv Veleža. Igralo se iza zatvorenih vrata, a trener Hajduka Gennaro Gattuso koristio je u ovom susretu ukupno 22 igrača, odnosno dvije različite ekipe u svakom poluvremenu. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka uz tri dobre prilike Bijelih.

Na početku drugog poluvremena Bruno Durdov doveo je Hajduk u vodstvo nakon asistencije Madžida Šošića. Marko Livaja povećao je rezultat u 74. minuti preciznim udarcem s bijele točke, a za konačnih 3:0 pobrinuo se ponovno Livaja. Noa Skoko oštro je ubacio pred vrata, a Livaja laganim dodirom iz blizine skrenuo loptu u mrežu.

Hajduk je objavio video s jučerašnje trening utakmice, pogledajte golove...

25. lipanj 2024 11:07