Hajdukzadnje kolo HNL- a

‘Pirova pobjeda‘ Hajduka u Zaprešiću: ‘Bili tići‘ nisu dočekali kiks Dinama koji slavi naslov na Maksimiru

Piše I. M.
3. lipnja 2023. - 12:48

Juniori Hajduka slavili su u zadnjem susretu HNL- a protiv Inkera iz Zaprešića 2:0. Strijelci na utakmici bili su Ćalušić koji je tresao mrežu domaćina u 21. minuti i Hrgović u 39. minuti. Međutim, pobjeda je bila "uzaludna" jer je Osijek na Maksimiru izgubio 4:1 od Dinama koji je tako postao novi prvak Hrvatske.

Uoči današnjeg zadnjeg kola, nije se znalo hoće li pehar ostati na Poljudu ili će ići put Maksimira. Ali, Zagrepčani su ovisili samo o sebi, dok su "bili tići" za treći naslov u nizu trebali pomoć Osijeka. Međutim, momčad iz Gradskog vrta bila je bespomoćna na Maksimiru, pa su tako "modri" slavili u utakmici punoj golova i došli do naslova.