Domaći nogometsupersport prva nl

Zaslužena pobjeda Dugopolja, zbog obilnih pljuskova teren je bio na granicama regularnosti

Piše Miro Podrug
5. studenog 2022. - 19:48

Početak utakmice je kasnio 10 minuta. Zbog obilnih pljuskova teren je bio na granicama regularnosti, stoga je sudac Jurčević u nazočnosti obojice kapetana, Dominka Balića i Roka Ivankovića, nakon pregleda donio odluku o igranju utakmice uz ponovno obilježavanje crta!

U iscrpljujućoj utakmici po teškim uvjetima pobjednika je odlučio pogotkom iskusni napadač Ivan Rodić, kada je glavom matirao do tada dobrog vratara Jerolimova, za konačnih 1:0. Sveukupno Dugopoljci su imali više prilika i zaslužili su pljesak svojih vjernih navijača!

Po veoma teškom terenu nije bilo tečne igre, ali bilo je nekoliko udaraca i obrana vratara. U 18. minuti Šimun Grgić se izborio za udarac iz teške pozicije, vratar Toni Silić odbija loptu, i u ponovljenom udarcu Grgić puca preko vrata. U istoj mi...

02. svibanj 2024 19:40