Domaći nogomettreća hnl jug

Uvjerljiva pobjeda Junaka na gostovanju u Posedarju, imali su jaku podršku navijača

Piše Ivica Gjergja
26. ožujka 2022. - 18:20

Što reći za susret, kada gost na tvom terenu pobijedi 4:0, a k tome imao je još prigoda nego da je igra domaćih bila neprepoznatljiva, bez „gušta i šušta“, a kako i reče jedan vjerni pratitelj kad je to tako nije moglo drugačije ni završiti. Nekih 20 minuta bila je ravanopravna igra, da bi u 24. minuti nakon lijepe akcije Vuković probušio Ivančića za 0:1.

Mora se reći da je Ivančić dobio epitet igrača utakmice jer je u tri navrata dotad obranio čiste prigode Cikojevića, Vučkovića i Mastelića , ali ne samo to. Drugi zgoditak djelo je Mastelića, a onaj treći gosta pao je nakon akcije Bašić-Šiška koji je lipo uposlio vižljastog Vrdoljaka a ovaj zatresao mrežu za kraj prvog dijele.

Oveća grupa „Maligana“ iz Sinja gotovo cijelo vrijeme je bodrila svoje...

06. svibanj 2024 04:54