Portsmouth pobijedio West Ham golom Nike Kranjčara (VIDEO)

9. travnja 2008. - 02:04

Hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar svojim je petim pogotkom ove sezone donio Portsmouthu minimalnu 1-0 pobjedu na gostovanju kod West Ham Uniteda u posljednjem, zbog FA kupa, zaostalom dvoboju 33. kola engleskog prvenstva.

Kranjčar, koji je odigrao svih 90 minuta susreta, nakon dodavanja Sulleyja Muntarija u 60. minuti pogodio je lijevi kut gola domaćih topovskim udarcem punom nogom s preko 20 metara po sredini terena.

Bila je to deveta pobjeda Portsmoutha u gostima ove sezone. Zanimljivo kod kuće su samo sedam puta upisali tri boda.

Trener Portsmoutha Harry Redknapp, ponovno je biranim riječima hvalio našeg reprezentativca.
- Niko je fantastičan igrač, ogromnih mogućnosti. On u bilo kojem trenutku susreta može zabiti...

29. lipanj 2024 13:07