Domaći nogometslavonska lola rastura

Olić nastavlja s odličnim igrama: Nurnbergu zabio u rašlje!

31. ožujka 2013. - 19:53
Propustili su nogometaši Wolfsburga 2-0 vodstvo na poluvremenu protiv Nürnberga u prvome nedjeljnom dvoboju 27. bundesligaškog kola. Gosti su do kraja izjednačili na konačnih 2-2.

Mogli su slaviti čak i pobjedu da je njihov češki napadač Tomaš Pekhart u 83. minuti umjesto vratnice pogodio mrežu.

U vodstvo je domaće doveo Brazilac Diego lijepim pogotkom iz slobodnog udarca u drugoj minuti, da bi prednost u 27. minuti povećao Ivica Olić fantastičnim pogotkom pod gredu, u daljnju malu mrežicu, iskosa s desne strane. Daljina je bila preko 20 metara, putanja i rotacija lopte upućene lijevom nogom - savršene.

Olić je zabio spektakularno škaricama Freiburgu u prošlom kolu prije dva tjedna. Pri Wolfsburgovih je šest posljednjih pogodaka 33-godišnji Hrvat neposredno...
03. srpanj 2024 18:45