Nakon 297 dana vratio se Dudu pa se ponovo ozlijedio (VIDEO)

16. prosinca 2008. - 22:34

Nakon 297 dana pauze hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva večeras je upisao prvi nastup nakon teške ozljede. Eduardo je na stadionu Underhillu odigrao prvih 45 minuta u susretu rezerva Arsenala i Portsmoutha. Topnici su slavili sa 2:0.

Premda nije postigao pogodak Dudu je bio rastrčan i motiviran, željan igre nakon devet mjeseci pauze. Imao je nekoliko izglednih prilika, a prvu već u trećoj minuti utakmice kada je oboren u kaznenom prostoru, no sudac nije dosudio kazneni udarac.

Najbliže pogotku bivši napadač zagrebačkog Dinama bio je u 42. minuti utakmice kada je pucao s ruba kaznenog prostora, a njegov udarac je vratar Portsmoutha Asmir Begović skrenuo u vratnicu.

Kako je njegova pauza zbog teškog prijeloma noge trajala skoro godinu dana vodstvo Arsenala nije željelo...

06. listopad 2024 08:23