Mandžukiću savršena ocjena: Bio je to jasan odgovor Guardioli

13. veljače 2014. - 13:40
Mario Mandžukić ponio je prema Kickeru epitet najboljeg nogometaša susreta u sinoćnjem četvrtfinalnom ogledu DFB-Pokala protiv HSV-a.

Bayernov je napadač predvodio svoju momčad do super-uvjerljive pobjede 5-0 s postignuta tri pogotka, a ugledni njemački dvotjetnik ocijenio je njegovu 90-minutnu predstavu savršenom jedinicom (ocjene se kreću u rasponu od savršene jedinice do najlošije šestice).

Najbliže mu se po izvedbi, ali i ocjeni približio Toni Kroos s ocjenom 1.5. S druge strane, hrvatski nogometaši Hamburga Milan Badelj (do 72. minute) i Ivo Iličević (90 minuta) ocijenjeni su očekivano slabo s 4.5. Ivan Perišić zaslučio je solidnu trojku u 3-2 gostujućoj pobjedi svog Wolfsburga nad Hoffenheimom u susretu u kojem je asistirao kod trećeg gola, dok je Ivica...
29. lipanj 2024 13:26