Kup kralja: Barcelona ponovo bolja u "el clasicu" (VIDEO)

19. siječnja 2012. - 01:15
Nogometaši Barcelone ponovo su se pokazali kao nepremostiva prepreka za madridski Real. U prvoj četvrtfinalnoj utakmici Kupa kralja slavili su na Santiago Bernabeuu 2-1 preokrenuvši 1-0 zaostatak iz prvog poluvremena.

Poveo je Real u 11. minuti preko svog najboljeg igrača Cristiana Ronalda. Uposlio je brzonogog Portugalca Karim Benzema loptom u prostor praktički s centra, a Ronaldo se s lijeve strane sjurio prema Barceloninom golu. Nije ga uspio zaustaviti Gerard Pique, a njegov je udarac ljevicom iskosa s lijeve strane s nekih desetak metara prošao kroz noge rezervnom Barceloninom golmanu Joseu Manuelu Pintu.

Zanimljivo, bio je to Realov jedini udarac prema golu u prvom poluvremenu, a Ronaldu je postignuti gol bio četvrti u posljednjih osam "el clasica".