Kristijan Lovrić zabio dva i potopio Riječane na Rujevici

11. prosinca 2021. - 19:08

Nogometaši Gorice iznenadili su vodeću momčad hrvatskog prvenstva i kao gosti svladali Rijeku na Rujevici sa 2-1 (0-0)

Gorica je povela u 64. minuti pogotkom Kristijana Lovrića. Na 2-0 je prednost gostiju povećao Iranac Younes Delfi u 76. minuti. Poraz Rijeke ublažio je Josip Drmić u 78. minuti. Riječani su od 34. minute igrali s igračem manje, kad je zbog drugog žutog kartona isključen Prince Ampem.

Gorica je tradicionalno neugodan suparnik Rijeci, a takvim se pokazala i u 19. kolu, iako je u posljednja četiri međusobna dvoboja momčad iz Velike Gorice doživjela četiri poraza.

Već su početne minute pokazale da su gosti došli na Rujevicu nadigravati se i tražiti put prema pobjedi. Gorica je mogla do vodstva već u 3. minuti, ali je Toni Fruk na rubu peterca loše zahvatio lopt...

14. lipanj 2024 20:56