Domaći nogometRijeka nije sigurna

‘Hajdukovci‘ ne daju mira Riječanima, zabio im odbjegli veznjak: zahuktava se borba za europske pozicije

Piše HINA
14. svibnja 2023. - 19:38

U susretu 34. kola SuperSport HNL-a Varaždin je pred 1.600 gledatelja pobijedio Rijeku sa 2-0 osvojivši važna tri boda u borbi za plasman u Europu. Golove za pobjedu domaćina zabili su Niko Domjanić (47) i Tonio Teklić (58).

Varaždinci su se ovom pobjedom približili na samo bod zaostatka Osijeku koji se nalazi na četvrtom mjestu, posljednjem koje garantira igranje u pretkolima UEFA-ine Konferencijske lige iduće sezone. Isti broj bodova kao Varaždin ima Istra 1961. Rijeka je bolje otvorila susret, odmah je pritisnula domaćina i u prvih 10 minuta imala je tri kornera, no nije to uspjela kapitalizirati.

Domaćin je prvi put ozbiljnije zaprijetio u 20. minuti kada je Fran Brodić pobjegao po desnoj strani i ubacio u kazneni prostor, međutim gostujuća obrana je očistila...

23. svibanj 2024 16:50