Domaći nogomet4:0 na maksimiru

Dinamo ‘razbio‘ Varaždin i osvojio naslov jesenskog prvaka s dvije utakmice manje od Osijeka

19. prosinca 2020. - 20:52

Dinamo je u drugoj utakmici 16. kola Prve HNL u subotu na Maksimiru sa 4-0 (2-0) pobijedio Varaždin i tako jesenski dio prvenstva završio na prvom mjestu na ljestvici.

Dinamu su pobjedu na kraju jesenskog dijela prvenstva osigurali Oršić koji je prvi gol na utakmici zabio u 23. minuti, Petković je povećao na 2-0 u 31. minuti. Petković je svoj drugi gol na utakmici zabio u 79. minuti za 3-0, ovaj put s bijele točke, a konačan rezultat je postavio Hajrović u sudačkoj nadoknadi.

Dinamo ima veći posjed od početka i imao je nekoliko dobrih poluprilika, prva je bila u 10. minuti kada je Gavranović s nekih 12 m prizemno poucao prema suparničkom golu, ali je vratar Varaždina obranio.

Četiri minute kasnije odličnim udarcem zaprijetio je Jakić. Petković mu je dobacio loptu...

27. travanj 2024 05:54