Domaći nogometpomogli litvanci

Bišćanovi odabranici potopili San Marino s deset komada i probili se na drugo mjesto: Hajdukov veznjak dvostruki strijelac

8. listopada 2020. - 20:33

Hrvatska nogometna U-21 reprezentacija pobijedila je San Marino sa čak 10-0 u susretu skupine 4 kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2021. godine probivši se na drugo mjesto na ljestvici.

Mladi "Vatreni" očekivano su stigli do pobjede protiv San Marina koji je izgubio svih osam utakmica uz razliku pogodaka 0-40. Bilo je samo pitanje s koliko će razlike slaviti odabranici izbornika Igora Bišćana.

Hrvatska je na poluvremenu vodila sa 5-0, a potom u nastavku zabila još pet golova. Najbolji igrač utakmice bio je Ivanušec koji je zabio tri gola (40, 44, 73), te upisao i dvije asistencije. Dva gola je zabio Nejašmić (52, 56), a među strijelce su se upisali i Kulenović (2), Majer (23), Špikić (34), Vizinger (78) i Gvardiol (81).

U drugom susretu iz skupine Litva je iznenađujuće ...

06. listopad 2024 08:50