Bišćanova Hrvatska razbila Azerbajđan u gostima, blistao Roko Šimić

12. listopada 2021. - 20:19

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine starosti ubilježila je i četvrtu uzastopnu pobjedu u skupini A kvalifikacija za EURO svladavši u Bakuu Azerbajdžan s 5-1 (4-0).

Tri je pogotka za Hrvatsku dao Roko Šimić (9, 13, 44-pen), a po jednom su zabili Nikola Soldo (25) i Josip Šutalo (81), dok je strijelac za Azerbajdžan bio Musa Gurbanli (55pen).

Mlada, U21 vrsta Hrvatske lakše od očekivanoga  je došla do pobjede u Bakuu, a već nakon prvog dijela bilo je 4-0, s tri pogotka napadača Lieferinga Roka Šimića. Sin bivšega Vatrenoga Darija Šimića pogodio je već u 9. minuti na dodavanje Kačavende, a samo četiri minute kasnije postigao je i četvrti pogodak u svom četvrtom nastupu za U-21 reprezentaciju nakon šuta Čoline i loše intervencije vratara...

23. travanj 2024 21:37