Barca u polufinale Kupa prošla remijem na Camp Nou

26. siječnja 2012. - 00:57
Real Madrid je izbjegao novi poraz od Barcelone, dva španjolska velikana remizirala su na Camp Nou 2:2, ali zahvaljujući pobjedi 2:1 u prvoj utakmici u Madridu Katalonci su se plasirali u polufinale Kupa kralja.

Barca je krajem prvoga poluvremena zabila dva pogotka i činilo se kako je sve riješeno. Pedro Rodriguez je u 43. minuti pogodio s 15 metara nakon što je Leo Messi sjajno prošao kroz sredinu i asistirao mu. U sudačkoj nadoknadi prvoga dijela na 2:0 je eurogolom povisio Dani Alves, koji je natrčao na jednu loptu i iz prve iskosa zdesna pogodio suprotne rašlje.

U nastavku se Real probudio, u samo četiri minute stigli su gosti do izjednačenja. U 68. minuti Mesut Özil je proigrao Cristiana Ronalda na desnoj strani, koji je zaobišao vratara Pinta i pogodio praznu mrežu....
05. srpanj 2024 07:11