VaterpoloDANAS NAM JE DIVAN DAN

Trofejima najbogatiji hrvatski vaterpolist slavi rođendan, ima ih više nego godina

1. listopada 2023. - 11:40

Maro Joković slavi 36. rođendan. Radno. Čeka ga u 18 sati u Rijeci ogled protiv Primorja EB u Regionalnoj ligi.

Najiskusniji vaterpolist Jug Adriatic osiguranja odavno ima više trofeja nego godina, a s obzirom koliko ih je do danas osvojio, to će se pisati još godinama. Naime, Maro je vlasnik čak 45 klupskih trofeja. S Jugom ih je osvojio 35, po tri s PRO Reccom, Olympiacosom i San Giljanom, te jedan s AN Bresciom

Prvi trofej je uzeo krajem 2003. godine. Kup Hrvatske s Jugom. Plus, s reprezentacijom 20 medalja. Bio je svjetski i europski prvak, te olimpijski pobjednik.

I što je najvažnije, još traje. Još je uvijek nema boljeg na desnoj strani. Još uvijek s Jugom lovi trofeje...

02. svibanj 2024 00:35