TenisDVA LIJEPA REZULTATA DUBROVNIKA

Petru Svetac u polufinalu Solina zaustavila prva nositeljica, a Lorenzo Butigan u Zagrebu osvojio turnir!

31. siječnja 2022. - 10:56

Dva lijepa rezultata Tenis kluba Dubrovnik. Lorenzo Butigan je pobjednik Otvorenog prvenstva Tenis kluba Viktoria u Zagrebu za uzrast do 10 godina, a Petra Svetac je na Otvorenom prvenstvu Dalmacijacementa u Solinu do 14 godina igrala polufinale.

Butigan je u Zagrebu bio prvo najuspješniji u skupini, dobio sva tri meča te izborio Zlatni turnir u kojem je s nove tri pobjede osvojio turnir u konkurenciji 17 igrača. U finalu je svladao Juraja Papugu iz Tenis kluba Ponikve sa 4:1, 2:4 i 7:2.

Petra Svetac, tenisačica Dubrovnika
Tonči Vlašić

Svetac, koja je bila treća nositeljica, s dvije uvjerljive pobjede u Solinu stigla je do polufinala u kojem je poražena od prve nositeljice turnira, Kristine Babić, članice Tenis kluba Pomak. Finale, koje se igra u ponedjeljak, 31. siječnja, izborila je i Iva Šverko, druga nositeljica, članica Tenis kluba Split 1950., koja je u polufinalu svladala četvrtu nositeljicu, Ninu Knez iz Zadra 08.

03. srpanj 2024 12:22