KošarkaEUROLIGA |

TRI RAZLIKE ZA BARCELONU PROTIV BAYERNA Tomić i ekipa čuvaju drugo mjesto

6. ožujka 2020. - 23:16
21:21 na kraju prve četvrtine, 42:41 na poluvremenu, a 57:68 uoči posljednjih deset minuta, koje je Barcelona protiv Bayerna u svojoj Blaugrani dobila s 26:12, te je upisala novu pobjedu – 83:80 i nakon 28. kola drži drugo mjesto s 22 pobjede i 6 poraza, dok je Bayern na začelju s 8 pobjeda i 20 poraza. Barcelona dijeli drugo mjesto s Real Madridom, bolji je samo Anadolu Efes s 24 pobjede i 4 poraza, dok Bayern dijeli začelje sa Zenitom. Pobjedu više od Bayerna i Zenita ima Alba Berlin (9/19)...

Zatim, četvrti je CSKA s 19/9, a isti učinak ima i peti Maccabi. Panathinaikos je šesti sa 14/14, a sedmo mjesto dijele Khimki i Fenerbahče s 13/15. Zatim, Žalgiris, Valencia, Olympiacos, Milano i Baskonia imaju po 12/16, Crvena zvezda 11/17, Asvel 10/18, dok su na tri posljednja mjesta Alba, te Bayern i Zenit.

Ante Tomić je za 15 minuta protiv Bayerna ubacio 4 koša, pogodio jedan od tri šuta iz igre, te dva od četiri slobodna bacanja. Ubacio je 9 sekundi prije kraja bacanje za 81:77. Imao je 2 skoka te 2 asistencije. Nikola Mirotić je opet bio prvo ime Barcelone – 28 koševa, 8 skokova i 4 asistencije.

U 28. kolu Sreten Radović je bio glavni sudac ogleda u Madridu gdje je Real dobio Asvel s 87:78.

U 29. kolu, 13. ožujka, Barcelona dočekuje Žalgiris.
20. travanj 2024 02:37