SportHT PREMIJER LIGA

Barnjak dao do znanja da su došli u Jazine pokazati što znaju i odnijeti pobjedu!

Piše Ivica Gjergja
13. travnja 2022. - 19:26
Zadar, 130422. Dvorana Jazine. KK Sonik Puntamika - KK Adria Oil Skrljevo, kosarkaska utakmica 16. kola HT Premijer lige.Jure Miskovic/Cropix

SONIK PUNTAMIKA – ADRIA OIL ŠKRLJEVO 65:83 (14:24, 18:14, 16:27, 17:17)

ZADAR – SD Jazine. Gledatelja 40. Suci: Josip Radojković, Frane Mejda, Ante Bralić.

SONIK PUNTAMIKA: Marić 10 , Palčić 14, Pavin 3 . Prskalo 11, Ćutuk 7, Banić 7, Šarlija 5, Alić 2, Zelanto 2 , Ninčević, Lončar 4, Brzoja.

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Jelenković 17, Branjak 23 , Rajčić 4, Zovko 18, Vrgoć 14, Stojanović 1, Vucić 4 , Krešević, Ćošić 2 , Šajin.

„Ajme meni nije mi dobro“, pjesma je koja se čula sa razglasa prije samog početka utakmice. Kome je bila namijenjena nije se znalo do samog kraja susreta. Gosti iz Škrljeva su bolje otvorili susret i to upravo oni na koje je domaći trener Roko Jurlina „upirao prstom“ - Barnjak i Rajčić.

Barnjak je sa dvije trice dao do znanja da su došli u Jazine pokazati što znaju i dakako odnijeti pobjedu. Dok su gosti tako akcijama, u kojima je prednjačio Toni Jelenković, imali sve, domaćini su nasumice pokušali bez neke organizacije stići njihovo vodstvo.

U pozitivi su bili gosti, no više od tračka nade ukazalo se kada je u minuti i pol druge četvrtine trener Jurlina zatražio minut odmora. Tada je „napaljeni“ Emilio Banić 'vezao' dvi trice i doveo rezultat na 32:35. Treća dionica je pripala gostima pored Barnjaka, Jelenkovića pridružili su im se Zovko, Vrgoč, Rajčić i dominirali da bi za kraj dionice uhvatili 17 koševa viška 48:65.

Kako su gosti počeli, tako su i završili na krilima Barnjaka kojeg je svesrdno pratio Jelenković, koji se doslovno igrao u svojim Jazinama. Pobjeda je na kraju otišla u Škrljevo. Najbolji kod Sonik Puntamike bio je Dino Palčić koji je postigao 14 koševa, a kod Škrljeva Josip Barnjaka.

- U hramu košarke Jazinama užitak je igrati, uživao sam u svakom trenutku igre provedenom na parketu- dobacio je Barnjaka na izlazu iz dvorane.

02. svibanj 2024 06:25