Strani nogometzagrijavanje

Veliki povratak hrvatskog reprezentativca u voljeni klub: Rakitić zabio pobjednički gol u drugom debiju za Sevillu

15. rujna 2020. - 21:35

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić zabio je u utorak pobjednički gol u slavlju Seville od 3-2 nad prvoligašem Levanteom u prijateljskoj utakmici, što mu je bio prvi nastup od dolaska u klub.

Rakitić, koji je prije dva tjedna došao iz Barcelone, ušao je u igru u drugom poluvremenu te je zabio gol u 96. minuti nakon kornerea. Istrčao je s "desetkom" na leđima, brojem kojeg će nositi ove sezone, a kojeg je ostavio argentinski veznjak Ever Banega napustivši Sevillu.

Sevilla je na poluvremenu gubila 0-2 no onda je preokrenula rezultat. Pobjednik Europske lige priprema se za utakmicu europskog Superkupa protiv Bayerna koja će se igrati 24. rujna u Budimpešti. Nakon toga će otpočeti španjolsko prvenstvo. Rakitić je već igrao za Sevillu od siječnja 2011. do lipnja...

16. travanj 2024 20:58