Strani nogometmartial i McTominay

United pobijedio City u manchesterskom derbiju i učinio veliki korak prema četvrtom mjestu koje vodi u Ligu prvaka

8. ožujka 2020. - 21:24

U velikom manchesterskom derbiju United je na Old Traffordu pobijedio City sa 2-0 načinivši veliki korak prema željenom četvrtom mjestu na ljestvici engleskog prvenstva.

Drugu uzastopnu pobjedu i treću u posljednja četiri gradska derbija "Crvenim vragovima" donijeli su Anthony Martial golom u 30. minuti, te Scott McTominay u šestoj minuti nadoknade.

Kod oba gola, a posebno kod drugog, 'proslavio' se Cityjev vratar Ederson. Kod prvog gola Brazilcu je lopta prošla ispod ruke, dok je kod drugog 'asistirao' McTominayju za pogodak u praznu mrežu s više od 30 metara.

Nakon što je pokupio jednu dugačku loptu, Ederson je bacio prema Fernandinhu, no to je učinio loše i do lopte je prvi došao McTominay i s više od 30 metara zabio u prazna vrata.