Strani nogometeuropska liga

Manchester United i Roma stigli tik do prolaska, Česi iznenadili Arsenal

8. travnja 2021. - 23:04

Niti jedan domaćin u prvim utakmicama četvrfinala nogometne Europske lige nije uspio ostvriti pobjedu, štoviše samo je Arsenal odigrao neodlučeno na svom Emiratesu protiv praške Slavije, dok su sva tri preostala susreta okončana uspjesima gostiju.

Dinamo je izgubio u Maksimiru od Villarreala s minimalnih 0-1 golom Gerarda Morena iz kaznenog udarca u 44. minuti, dok su Manchester United i Roma ostvarili još bolje rezultate na gostovanjima kod Granade, odnosno Ajaxa.

Manchester United opravdao je ulogu velikog favorita protiv Granade i stigao do pobjede od 2-0. Prvi je pogodak postigao Rashford u 31. minuti nakon duge lopte Lindelofa, dok je konačni rezultat postavio Bruno Fernandes iz kaznenog udarca u 90. minuti.

Roma je u Amsterdamu svladala Ajax sa 2-1 iako je domaćin poveo...

24. travanj 2024 21:23