Strani nogometdrugi čin

Show Neymara i Mbappea na Parku prinčeva: ‘petica‘ PSG-a u nastavku prekinutog dvoboja protiv Bašakšehira

9. prosinca 2020. - 21:14

Nogometaši PSG-a svladali su turski Bašakšehir sa 5-1 (3-0) u nastavku utakmice 6. kola u skupini H Lige prvaka, koja je u utorak prekinuta nakon što je turska momčadi optužila četvrtog suca Coltescua za rasističku primjedbu i odbila nastaviti igrati dok je on na terenu.

Za uvjerljivu pobjedu Parižana na Parku prinčeva trostruki strijelac bio je Brazilac Neymar (21, 38, 50), a dva pogotka postigao je Kylian Mbappe (42-11m, 62) prekinuvši post od devet utakmica u Ligi prvaka u kojima nije zatresao mrežu. Neymar je po treći put u karijeri postigao 'hat-trick' u Ligi prvaka. Jedini pogodak za tursku momčad postigao je Mehmet Topal (57).

Neymar je prvi i treći pogodak postigao preciznim udarcima s ruba kaznenog prostora, a drugi u kontranapadu nakon što ga je u čistu priliku ...

05. srpanj 2024 18:52