Strani nogometLiga prvaka

Pobjeda Kovačevog Monaca, C.zvezda kiksala i ostala bez ponajboljeg igrača

3. kolovoza 2021. - 23:36

Beogradska Crvena zvezda, potencijalni Dinamov suparnik u zadnjem pretkolu LP, u utorak je na domaćem terenu protiv moldavskog Sheriffa iz Tiraspola odigrala 1-1 u prvoj utakmici 3. pretkola.

Gosti su poveli u 33. minuti iz slobodnog udarca sa 20 metara, a strijelac je bio Frank Castaneda. Zvezda je uspjela izjednačiti u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1), nakon gužve u 16-ercu francuski napadač Lois Diony je pospremio loptu u mrežu iz neposredne blizine. Crvena zvezda je 58. minuti ostala s igračem manje nakon što je Gabonac Guelor Kanga zaradio drugi žuti karton.

Malmoe je kod kuće dobio Glasgow Rangers s 2-1. Šveđani su vodili 2-0 golovima Sorena Rieksa (47) i Veljka Birmančevića (49) sve do pete minute sudačke nadoknade kada je za škotskog prvaka zabio...

16. travanj 2024 18:25