Strani nogometBUNDESLIGA

Perišićeve prve minute nakon teške ozljede, Bayern rutinski do pobjede u Berlinu za plus četiri u odnosu na Borussiju Dortmund

17. svibnja 2020. - 20:26

Lider njemačkog nogometnog prvenstva Bayern Munchen rutinski je na gostovanju pobijedio Union Berlin sa 2-0 u prvom susretu nakon dva mjeseca pauze zbog pandemije koronavirusa.

Bundesliga je prva velika europska liga koja je nastavila natjecanje usred pandemije koronavirusa. Prvenstvo je nakon dva mjeseca pauze nastavljeno u subotu s pet utakmica 26. kola, u nedjelju su na rasporedu bile dvije utakmice, a posljednja se igra u ponedjeljak kada se sastaju Werder i Bayer Leverkusen. Sve utakmice igraju se pred praznim tribinama.

Aktualni prvak Bayern rutinski je stigao do bodova na gostovanju u Berlinu. Bavarci nisu briljirali, ali dva gola su bila dovoljna za pobjedu protiv Uniona. Domaćin se dobro držao do 40. minute kada je Neven Subotić neopreznim startom oborio Leona Goretzku...

20. travanj 2024 08:08